SG7 - bezdotykowe i samoobsługowe myjnie samochodowe

Budowa myjni bezdotykowej

Naszą ofertę budowy samoobsługowej myjni bezdotykowej elastycznie dostosowujemy do wymagań poszczególnych Inwestorów. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz kadrę specjalistów z zakresu wykonywania projektów myjni bezdotykowych czy przeprowadzania prac budowlanych. Prowadzimy także nadzór nad procesem budowlano-inwestycyjnym.

Wykonujemy szereg zadań od etapu oceny miejsca inwestycji pod myjnię samoobsługową, a nawet uzyskiwania pozwoleń na budowę naszych myjni. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają ograniczyć koszt budowy myjni oraz sprawnie ją postawić, z dbałością o każdy element.

Zależy nam na tym, aby budowa myjni samochodowych wykonywana była zawsze zgodnie z zaplanowanym terminem. Jednocześnie troszczymy się o jakość wykończenia, ważne dla Ciebie detale czy niski koszt budowy myjni. Chcemy, aby nasi klienci otrzymali optymalną przestrzeń dla swojej działalności. Ponieważ tworzymy obiekty zgodnie z życzeniem i potrzebami inwestorów, budowa myjni bezdotykowej przebiega za każdym razem nieco inaczej. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań.

Budowa myjni bezdotykowej wykonywana jest kompleksowo i w pełnej współpracy z klientem. Wspólnie przeprowadzimy cały etap budowlany, konstrukcyjny i technologiczny od momentu „zerowego” do chwili uruchomienia i użytkowania komercyjnego przez inwestora.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

 

Kontakt