SG7 - bezdotykowe i samoobsługowe myjnie samochodowe
Odsys-monet_it13_r_1

Myjnia bezdotykowa – cena zakupu

W procesie inwestycyjnym bardzo ważna jest stabilizacja związana z ponoszonymi kosztami. Swoim klientom zapewniamy fachową opiekę także na tej płaszczyźnie.

W zakresie finansowania automatycznych myjni samochodowych – w formie bezdotykowej i samoobsługowej, współpracujemy z wieloma podmiotami. Nawiązaliśmy kooperację z największymi firmami leasingowymi, bankami oraz Agencjami Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Dodatkowo ściśle współdziałamy z jednostkami, które specjalizują się w pozyskiwaniu funduszy unijnych.

Pomagamy w otrzymaniu pieniędzy na całość budowy myjni bezdotykowej. Dzięki temu koszt otwarcia myjni samochodowej w dużej mierze finansują zewnętrzne źródła. W biznesie, jakim jest myjnia samochodowa cena zakupu może wydawać się wysoka, jednak dzięki właściwemu wsparciu z różnych stron koszt początkowy znacząco się obniża. Ułatwia to otwarcie myjni, a co najważniejsze – poprawia jej opłacalność i rentowność dla inwestującego.

Współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi, bankami, agencjami ARiMR oraz jednostkami specjalizującymi się w pozyskiwaniu funduszy unijnych. Chętnie wspieramy naszych klientów w staraniach o pieniądze na inwestycję. Jeśli więc interesuje Cię myjnia bezdotykowa cena zakupu może zostać znacznie obniżona.

Pomagamy w uzyskiwaniu funduszy na całość procesu inwestycyjnego lub, w zależności od preferencji inwestora, poszczególnych jego etapów.

Wypróbuj nas!

FUND

Kontakt