SG7 - bezdotykowe i samoobsługowe myjnie samochodowe

W ofercie zadaszeń-konstrukcji myjni bezdotykowych proponujemy 3 wersje do wyboru :

1. Konstrukcja w wersji BASIC

Projekty myjni bezdotykowych w tym modelu zapewniają prostą, lecz atrakcyjną konstrukcję. Wszelkie materiały wykorzystane do budowy tej myjni samoobsługowej zapewniają bezproblemowe utrzymanie czystości na jej ternie. Pasuje przede wszystkim do okolicy o tradycyjnej zabudowie. Znajdzie swoje zastosowanie na mniejszych terenach oraz w centrum miasta, np. przy galeriach handlowych i supermarketach.

standard

2. Konstrukcja w wersji PREMIUM

Myjnie bezdotykowe w tej wersji umożliwiają stworzenie aż do 6 stanowisk. Zazwyczaj zyskują zainteresowanie Inwestorów z większych miast, ze względu na nowoczesny styl wykonania oraz konieczność posiadania większego terenu do budowy myjni. Koszt jej postawienia jest większy niż w modelu BASIC ze względu na użycie bardziej zaawansowanych rozwiązań technicznych.

premium1

3. Konstrukcja w wersji COSMO

Oryginalny design, wyróżniający się spośród innych projektów myjni bezdotykowych, skupia uwagę każdego. Półokrągły dach tego modelu myjni samoobsługowej nie pozwala na gromadzenie się wody. Konstrukcja bez trudu znosi wszelkie warunki atmosferyczne oraz pozwala na pielęgnacje większych środków transportu. Pozwala to na zwiększenie kwoty, jaką można zarobić na myjni bezdotykowej.

nova

warianty