SG7 - bezdotykowe i samoobsługowe myjnie samochodowe

Panel operatorski dotykowy LCD oraz system komunikacji SW-ONLINE
Kolorowy dotykowy Panel Operatorski HMI (Human Machine Interface) o przekątnej 7” firmy Astraada, wykorzystywany przez nas do wizualizacji procesów i zarządzania pracą technologii myjni, to wielozadaniowy produkt oferujący ponadprzeciętną intuicyjność, wygodę, czytelny dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji sterowania myjnią:

 • Ustawienia czasów mycia dla poszczególnych programów oraz każdego stanowiska myjącego niezależnie!
 • Ustawienia dozowania środków chemicznych w różnych konfiguracjach.
 • Dostęp do wszelkich statystyk finansowych, czasowych i technicznych.
 • Pełen dostęp do modyfikacji, kasowania danych oraz kopiowania danych na nośniki pamięci USB.
 • Planowanie czasów mycia i innych ustawień w formatach tygodniowych i miesięcznych z podziałem na poszczególne dni tygodnia i godziny w skali doby.
 • Informacje o awarii wraz z kodem usterki – możliwość naprawy usterki w systemie SW-ONLINE!
 • Oraz wiele innych opcji.
  widok 3d , naciśnij i obracaj : http://www.astor.com.pl/produkty/sterowanie/panele-operatorskie/astraada-hmi-panel.html
  Wbudowane porty komunikacyjne
  O możliwościach komunikacyjnych naszych paneli świadczy ilość wbudowanych interfejsów komunikacyjnych oraz obsługiwane protokoły. HMI Panel posiada 2 niezależne porty szeregowe pracujące w standardzie RS232/422/485, port do komunikacji w sieci Ethernet działający z prędkością 10/100 Mbit/s, porty USB pracujące w trybie Klient i Host oraz porty obsługujące wymienne nośniki danych w postaci kart MicroSD.

foto

Zdalny dostęp do panelu przez Internet w systemie SW-ONLINE jest dostępny w standardzie.
Nasze panele wyposażone w port Ethernet obsługują protokoły VNC oraz FTP.

Funkcja VNC Serwer daje możliwość zdalnego dostępu do ekranów operatorskich panelu i wszystkich powyżej wymienionych funkcji zarządzania myjnią z dowolnego miejsca. Jest to funkcja bardzo ceniona przez użytkowników, dla których wygoda i szybkość obsługi są najważniejsze. Możesz w ten sposób zarządzać swoja myjnią z domu, na urlopie czy podczas wyjazdu służbowego!

Wszystkie panele mogą archiwizować dane do plików csv i txt dane procesowe (zmiany ustawień mycia, alarmy serwisowe). Następnie pliki te można pobrać z dowolnego miejsca na komputer w celu analizy w dowolnym arkuszu kalkulacyjnym.

foto