SG7 - bezdotykowe i samoobsługowe myjnie samochodowe

OSZCZĘDNOŚCI DLA INWESTORÓW !

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji urządzeń myjących i prowadzeniu własnych myjni SG7 z marką własną SekoWashtechnic, doskonale wiemy iż podstawowym i największym kosztem towarzyszącym funkcjonowaniu myjni bezdotykowych to rachunki za wodę !!

Nasze zaangażowanie w opracowanie metod gwarantujących znaczne zmniejszenie zużycia wody przełożyło się w zastosowanie w naszej technice : systemu odzysku wody z produkcji osmozy, obiegu zamkniętego wody w systemie antyzamarzaniowym, dobraniu wielkości butli i wkładu zmiękczaczy aby ich regeneracja i płukanie odbywała się stosunkowo rzadko i krótko, agregatu pompowego z niskim zapotrzebowaniem na wodę dla uzyskania odpowiedniego efektu mycia.

Nasz system odzysku wody miękkiej do zbiorników buforowych umieszczonych w kontenerze technicznym , który stosujemy w standardzie powoduje iż NASI INWESTORZY (właściciele myjni )

OSZCZEDZAJĄ od 80 000 do 150 000 LITRÓW WODY miesięcznie !!

Daje to wymierne efekty w postaci wyższych zysków z każdej złotówki

Trwałość i eliminowanie zbędnych kosztów eksploatacyjnych to kolejny istotny element.

Wszystkie programy mycia i cały technologiczny układ wodny wykonujemy w taki sposób aby pracował wyłącznie na wodzie zmiękczonej o odpowiednim wskaźniku twardości !!

Jest to element decydujący o trwałości wszystkich elementów składowych myjni oraz o skuteczności działania środków chemicznych stosowanych w procesie mycia pojazdów. Gwarantuje to odpowiednią jakość mycia dla klienta docelowego oraz wieloletnią trwałość wszystkich podzespołów urządzenia !!

Zmiękczacz dwukolumnowy wody przeznaczony do pracy ciągłej 24h w naszej technologii instalujemy w taki sposób aby w całym układzie wodnym myjni wyeliminować całkowicie niszczycielską wodę twardą !!

Instalację armatury wodnej wykonujemy ze stali szlachetnej a wszystkie istotne i integralne elementy łączne armatury wodnej tj. kolana, trójniki , złączki stosujemy wyłącznie z INOX PRESS 200 bar .

Wszystkie elementy łączne ze stali nierdzewnej przystosowane do pracy na wysokim ciśnieniu oraz pneumatyczne zawory z INOX to gwarancja niezwykłej trwałości i spokoju na wiele lat !!

Kolejnym znaczącym kosztem w funkcjonowaniu myjni bezdotykowych w naszej strefie klimatycznej to ogrzewanie posadzki betonowej w okresie niskich temperatur.

Inteligentny system podgrzewania posadzki współpracujący z kotłem ACV i nadzorowany przez system sterowania SekoWashtechnic uzależnia moc grzania stanowisk mycia od temperatury powietrza i płyty betonowej. System ten w okresach zimowych ogranicza znacząco koszty zimowego ogrzewania nawet o 70% w stosunku do standardowych rozwiązań innych producentów !

Do tego wracający i zadowolony z mycia klient = SUKCES INWESTYCJI

Start Oferta Kontakt