SG7 - bezdotykowe i samoobsługowe myjnie samochodowe

Zdalny dostęp do panelu przez Internet w systemie SW-ONLINE oferujemy w standardzie.

3 (2)

Nasze kolorowe dotykowe panele LCD są wyposażone w port Ethernet i obsługują protokoły VNC oraz FTP. Funkcja VNC daje możliwość zdalnego dostępu poprzez Internet do wszystkich funkcji zarządzania myjnią z dowolnego miejsca, o dowolnej porze. Jest to funkcja bardzo ceniona przez użytkowników, dla których wygoda i szybkość obsługi są priorytetem. Możesz w ten sposób zarządzać swoją myjnią z domu, na urlopie czy podczas wyjazdu służbowego!

1
Wszystkie panele mogą archiwizować dane do plików csv i txt dane procesowe (zmiany ustawień mycia, alarmy serwisowe). Następnie pliki te można pobrać z dowolnego miejsca na komputer w celu analizy w dowolnym arkuszu kalkulacyjnym.

Kolorowy dotykowy Panel Operatorski HMI (Human Machine Interface) o przekątnej 7” firmy Astraada, wykorzystywany przez nas do wizualizacji procesów i zarządzania pracą technologii myjni, to wielozadaniowy produkt oferujący ponadprzeciętną intuicyjność, wygodę, czytelny dostęp do wszystkich niezbędnych funkcji sterowania myjnią:
1. Ustawienia czasów mycia dla poszczególnych programów oraz każdego stanowiska myjącego niezależnie!
2. Ustawienia dozowania środków chemicznych w różnych konfiguracjach!
3. Dostęp do wszelkich statystyk finansowych, czasowych i technicznych!
4. Pełen dostęp do modyfikacji, kasowania danych oraz kopiowania danych na nośniki pamięci USB!
5. Planowanie czasów mycia i innych ustawień w formatach tygodniowych i miesięcznych z podziałem na poszczególne dni tygodnia i godziny w skali doby!
6. Informacje o awarii wraz z kodem usterki – możliwość naprawy usterki w systemie SW-ONLINE
i wiele innych opcji!

HMI Panel posiada port szeregowy pracujący w standardzie RS232, port Ethernet działający z prędkością 10/100 Mbit/s, 2 porty USB oraz port kart MicroSD.