SG7 - bezdotykowe i samoobsługowe myjnie samochodowe

Pakiet SW-EKO, który stosujemy w swojej standardowej ofercie, to kilka ważnych zagadnień wdrożonych do naszej technologii po konsultacjach inżynieryjnych.

Zmiękczacz dwukolumnowy wody przeznaczony do pracy ciągłej przez 24h instalujemy w myjni w taki sposób, aby z układu wodnego wyeliminować całkowicie wodę twardą! Wszystkie programy i cały układ wodny bazuje na wodzie zmiękczonej o odpowiednim pH decydującym o skuteczności rozpuszczania środków chemicznych, czyli skuteczności mycia docelowego.

W ODZYSKU WODY stosujemy system 2-zbiornikowy o pojemności 1500 litrów każdy, wykorzystywany w procesie produkcji osmozy. Proces ten polega na tym, iż w trakcie produkcji wody osmotycznej w ilości 1500 litrów pozbawionej zanieczyszczeń, produkowany jest tzw. spad z osmozy w takiej samej ilości, czyli 1500 litrów, przez większość producentów myjni zrzucany do ścieków. W prostym przeliczeniu dla wyprodukowania 1500 litrów wody osmotycznej potrzeba blisko 3000 litrów wody! Spad z osmozy, w naszym przypadku będący wodą miękką, magazynujemy w drugim zbiorniku i wykorzystujemy w programie spłukiwania! OSZCZĘDZAMY W TEN SPOSÓB BLISKO 600 LITRÓW WODY NA GODZINĘ!

Stosujemy rewelacyjne pompy CAT 350 o nurnikach skonstruowanych w taki sposób, iż pozwalają na skuteczną pracę przy stosunkowo niskich obrotach silników (1000 obr/min). Dlatego możemy stosować silniki o mniejszych mocach – 2,2 kW! Zwiększa to trwałość silników oraz znacznie zmniejsza zużycie energii elektrycznej dla całego urządzenia SekoWashtechnic!

Stosowane przez SekoWashtechnic pistolety myjące No-Frost w połączeniu z kompensatorami drgań to prosta recepta na trwałość Agregatu Ciśnieniowego CAT 350!

Oświetlenie hermetyzowane jest uruchamiane systemem zmierzchowym, pełne oświetlenie stanowiska jest włączane po zarejestrowaniu płatności w panelu sterującym. Jest to rozwiązanie mające ogromny wpływ na energooszczędność w okresie mniejszego ruchu samochodów na stanowiskach mycia.

Kawitacja  – trudne słowo, dla techniki myjni zjawisko zabójcze, dowiedz się dlaczego i w jaki sposób do niego nie dopuszczamy!

 

Start Oferta Kontakt