SG7 - bezdotykowe i samoobsługowe myjnie samochodowe

Zima? Mróz za oknem? Dla naszej technologii to nie problem!
Wyposażenie technologii myjni w system „antyfrost” w naszej strefie klimatycznej to rzecz zasadnicza dla hydrostatyki myjni! My poszliśmy krok naprzód! Wyposażyliśmy nasz skuteczny system „antyfrost” w obieg zamknięty dla oszczędności wody i w zabezpieczenia przeciwnapięciowe (brak prądu zasilającego) oraz w innowacyjny system antykondensacji (antyzamarzanie kropli wody i pary wodnej w zewnętrznych panelach sterujących), mający ogromny wpływ na pracę wrzutników monet i zewnętrznej elektroniki sterującej w niskich temperaturach. System antykondensacji to energooszczędne radiatory zasilane bezpiecznym napięciem 24V , które są efektem współpracy z naszymi inwestorami i przekazanych przez nich spostrzeżeń. Niezmiernie ważne wrzutniki monet oraz sterowanie zewnętrzne, mające bezpośredni kontakt z klientem i rozpoczynające proces komercyjnego działania urządzenia, są w ten sposób dodatkowo i w pełni chronione!

Komfort użytkowania myjni przez klientów w okresie zimowym zapewnia autorski, bardzo skuteczny system posadzkowego ogrzewania stanowisk mycia z możliwością regulacji temperatury pracy glikolu!
Ochronę termiczną technologii myjni gwarantuje autorski bezszkieletowy kontener techniczny z rdzeniem styropianowym 100 mm oraz wykorzystanie energii cieplnej elementów technologicznych przy współpracy z systemem wentylacji grawitacyjnej oraz ciepła pieca grzewczego ACV!

Start Oferta Kontakt