OFERTA

Budowa myjni bezdotykowych

Firma SG7 pomaga w budowie myjni samoobsługowej na każdym kroku: począwszy od weryfikacji
terenu pod inwestycję, poprzez wykonanie projektu myjni bezdotykowej, kończąc na wykonaniu
wszelkich czynności budowlanych.

Wyposażenie

Oferujemy także profesjonalne wyposażenie myjni włącznie z chemią do myjni bezdotykowych. Możesz mieć pewność prawidłowego przebiegu całego procesu budowy. Z nami zbudujesz własną myjnię bezdotykową od A do Z.

Dopasowanie

Naszą ofertę budowy samoobsługowej myjni bezdotykowej elastycznie dostosowujemy do wymagań poszczególnych Inwestorów. Wspólnie przeprowadzimy cały etap budowlany, konstrukcyjny i technologiczny od momentu „zerowego” do chwili uruchomienia i użytkowania komercyjnego przez inwestora.

KOSZTY

Zadbamy również o to, aby koszty budowy myjni były jak najniższe. W koszty budowy wlicza się przede wszystkim wielkość posiadanej działki, koszt wykonania prac budowlanych, a także lokalizacja działki. Czasami położenie wpływa na dodatkowe koszty zwiazane z koniecznością rozbudowania infrastruktury wodno – ściekowej. Po za tym, warto wziąć pod uwagę: koszt odprowadzania mediów, koszt przygotowania fundamentów pod urządzenia, cenę wiaty czy system dróg dojazdowych.

JAKOŚĆ

Troszczymy się o to, aby wszystkie formalności zostały wykonane w odpowiednim czasie. Chcemy, żeby myjnia była wykonana w jak najlepszej jakości i posiadała różnego rodzaju detale, które są ważne przy tego typu inwestycji.

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.

Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!

Kompleksowo

  • Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz kadrę specjalistów z zakresu wykonywania projektów myjni bezdotykowych czy przeprowadzania prac budowlanych.
  • Prowadzimy także nadzór nad procesem budowlano-inwestycyjnym. Troszczymy się o to, aby wszystkie formalności zostały wykonane w odpowiednim czasie.
  • Chcemy, żeby myjnia była wykonana w jak najlepszej jakości i posiadała różnego rodzaju detale, które są ważne przy tego typu inwestycji.
  • Zadbamy również o to, aby koszty budowy myjni były jak najniższe. W koszty budowy wlicza się przede wszystkim wielkość posiadanej działki, koszt wykonania prac budowlanych, a także lokalizacja działki. Czasami położenie wpływa na dodatkowe koszty zwiazane z koniecznością rozbudowania infrastruktury wodno – ściekowej. Po za tym, warto wziąć pod uwagę: koszt odprowadzania mediów, koszt przygotowania fundamentów pod urządzenia, cenę wiaty czy system dróg dojazdowych.

Myślisz nad otwarciem swojego biznesu?

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.
Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!

Ofertę budowy samoobsługowej myjni bezdotykowej elastycznie dostosowujemy do wymagań poszczególnych Inwestorów. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz kadrę specjalistów z zakresu wykonywania projektów myjni bezdotykowych czy przeprowadzania prac budowlanych. Prowadzimy także nadzór nad procesem budowlano-inwestycyjnym.

Wykonujemy szereg zadań od etapu oceny miejsca inwestycji pod myjnię samoobsługową, a nawet uzyskiwania pozwoleń na budowę naszych myjni. Nasza wiedza i doświadczenie pozwalają ograniczyć koszt budowy myjni oraz sprawnie ją postawić, z dbałością o każdy element.

Zależy nam na tym, aby budowa myjni samochodowych wykonywana była zawsze zgodnie z zaplanowanym terminem. Jednocześnie troszczymy się o jakość wykończenia, ważne dla Ciebie detale czy niski koszt budowy myjni. Chcemy, aby nasi klienci otrzymali optymalną przestrzeń dla swojej działalności. Ponieważ tworzymy obiekty zgodnie z życzeniem i potrzebami inwestorów, budowa myjni bezdotykowej przebiega za każdym razem nieco inaczej. Jesteśmy elastyczni i dostosowujemy się do wymagań.

Jak wygląda budowa myjni bezdotykowej?

Budowa myjni bezdotykowej wykonywana jest kompleksowo i w pełnej współpracy z klientem. Wspólnie przeprowadzimy cały etap budowlany, konstrukcyjny i technologiczny od momentu „zerowego” do chwili uruchomienia i użytkowania komercyjnego przez inwestora.

Troszczymy się o to, żeby wszystkie formalności zostały wykonane w odpowiednim czasie. Chcemy, żeby myjnia była wykonana w jak najlepszej jakości i posiadała różnego rodzaju detale, które są ważne przy takiej inwestycji. Ważny jest również niski koszt budowy myjni. Dostosowujemy się do wymagań Inwestorów i za każdym razem podchodzimy do wszystkich indywidualnie.

Myjnia bezdotykowa to jedna z najbezpieczniejszych inwestycji kapitału. W dobrej lokalizacji oraz z dobrymi rozwiązaniami technologicznymi może okazać się strzałem w dziesiątkę. Trzeba przeanalizować i dobrać parametry przyszłej myjni, w tym: ceny usług, liczbę przyszłych klientów i liczbę stanowisk. Dodatkowo trzeba pomyśleć o kosztach prowadzenia myjni i tych związanych z zatrudnieniem pracowników.

Jak zbudować myjnię krok po kroku?

Po pierwsze pomysł na swój biznes. Przede wszystkim trzeba przemyśleć to, jakie technologie i innowacje chcemy wprowadzić. Trzeba zapoznać się z rynkiem, usługami i konkurencją. Ocenić swoje możliwości włącznie z dokumentami i załatwieniem wszelkich formalności. Następnym krokiem będzie znalezienie działki. Pod budowę myjni trzeba zakupić lub wydzierżawić ziemię. Wybór miejsca odgrywa tu znaczącą rolę. Muszą być spełnione pewne warunki takie jak na przykład czy działka jest usługowa lub budowlano – usługowa. Kolejną sprawą jest finansowanie. Budowę myjni bezdotykowej można sfinansować na trzy sposoby – środki własne, kredyt lub leasing. Można też starać się o dofinansowania ze środków unijnych. Po ustaleniu wszystkich formalności, złożeniu projektu do urzędu i uzyskaniu pozwolenia na budowę można zacząć pracę – montaż i budowę całej inwestycji.

Co wlicza się w koszta myjni?

koszta myjni bezdotykowej wlicza się przede wszystkim wielkość posiadanej działki, miejsce w jakim się znajduje, koszt wykonania prac budowlanych. Czasami położenie wpływa na dodatkowe koszta ze względu na konieczność rozbudowania infrastruktury wodno – ściekowej. Co więcej – koszt odprowadzania mediów: prąd, woda, gaz, przygotowanie fundamentów pod urządzenia, cena wiaty, system dróg dojazdowych i stanowiska do odkurzania.

Są różne rodzaje myjni bezdotykowych. Najwygodniejsze i najchętniej wybierane są myjnie kontenerowe. Często jest wyborem osób, które nie dysponują zbyt dużym terenem. Kontenerowe myjnie są technologie zamontowane w kontenerze. Ich konserwacja, naprawa i wymiana jest o wiele szybsza i prostsza. Kontener może pełnić również rolę magazynową lub biurowo – socjalną.

W pozwoleniu na budowę, które się otrzymuje znajduje się informacja o instytucjach, które powinny być poinformowane o odbiorze inwestycji. Trzeba wtedy pokazać dziennik budowy i dołączyć szereg protokołów. Te dokumenty muszą być złożone do Państwowego Inspektora Nadzoru Budowlanego.

Tagi : budowa myjni bezdotykowejbudowa myjni samoobsługowychbudowa myjni bezdotykowej cenamyjnie bezdotykowe budowapożyczka firmowa Podkarpackie