OFERTA

CHEMIA DO MYJNI BEZDOTYKOWYCH

Oprócz samej budowy myjni, oferujemy także profesjonalne wyposażenie,
włącznie z chemią przeznaczoną specjalnie dla myjni bezdotykowych.

CHEMIA DO MYJNI SAMOCHODOWYCH

Oprócz samej budowy myjni oferujemy także profesjonalne wyposażenie włącznie z chemią przeznaczoną specjalnie dla myjni bezdotykowych. Pamiętamy o wyborze środków, które spełniają obowiązujące normy. Ma to ogromne znaczenie zarówno ze względu na zdrowie klientów, jak i na stan techniczny pojazdów, które często posiadają elementy matowe czy aluminiowe.

sterowany komputerowo dozownik mikroproszku

Jako producent myjni bezdotykowych stosujemy sterowany komputerowo dozownik mikroproszku wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej i wyposażony w ochronną obudowę, a także w ślimak dozujący ze stali nierdzewnej. Ten ostatni element w precyzyjny sposób dawkuje formułę mikroproszku do zasobnika ciepłej wody, w której przy temperaturze 60°C zostaje rozpuszczony, aby następnie w postaci płynnej przedostać się do agregatu ciśnieniowego pomp CAT 350 i pod wysokim ciśnieniem 100 bar dojść do stanowiska myjącego. Tam jest nanoszony na karoserię samochodu w postaci piany, która doskonale usuwa brud z karoserii auta.

Proszek czy płyn myjący?

U nas nie musisz zastanawiać się, która z opcji jest lepsza i skuteczniejsza. W bardzo przejrzysty sposób zdecydujesz czy dozować proszek, płyn a może oba środki połączone razem w odpowiednich proporcjach. Wystarczy wybrać na panelu dotykowym system mieszany, system roztworu proszku lub system precyzyjnego dozowania płynu z aktywatorem.

Technologia dozownika

Technologia dozownika proszku i precyzyjnego systemu pomp dozujących w jednym pakiecie to unikalne i inteligentne rozwiązanie dostosowane do preferencji inwestora. Technologia ta, oprócz aspektu finansowego oraz podnoszącego efekt i jakość procesu mycia pojazdu, spełnia bardzo ważną rolę dodatkowego zabezpieczenia zapewniającego ciągłą pracę urządzenia.

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.

Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!

Kompleksowo

  • Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz kadrę specjalistów z zakresu wykonywania projektów myjni bezdotykowych czy przeprowadzania prac budowlanych.
  • Prowadzimy także nadzór nad procesem budowlano-inwestycyjnym. Troszczymy się o to, aby wszystkie formalności zostały wykonane w odpowiednim czasie.
  • Chcemy, żeby myjnia była wykonana w jak najlepszej jakości i posiadała różnego rodzaju detale, które są ważne przy tego typu inwestycji.
  • Zadbamy również o to, aby koszty budowy myjni były jak najniższe. W koszty budowy wlicza się przede wszystkim wielkość posiadanej działki, koszt wykonania prac budowlanych, a także lokalizacja działki. Czasami położenie wpływa na dodatkowe koszty zwiazane z koniecznością rozbudowania infrastruktury wodno – ściekowej. Po za tym, warto wziąć pod uwagę: koszt odprowadzania mediów, koszt przygotowania fundamentów pod urządzenia, cenę wiaty czy system dróg dojazdowych.

Myślisz nad otwarciem swojego biznesu?

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.
Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!