OFERTA

DOCHODY

Inwestycja w myjnię bezdotykową generuje tzw. dochód pasywny, czyli dochód bez stałego angażowania twojej pracy.
Raz włożony wysiłek zapewni ci profity finansowe przez bardzo długi czas.

Wolność finansowa

Regularny dopływ gotówki możesz przeznaczyć np. na kolejnę inwestycję. Niektórzy w ten sposób rezygnują całkowicie z pracy zarobkowej lub ograniczają swój wysiłek do minimum. Wizja wolności finansowej robi furorę wśród inwestorów – przekonaj się sam jak zarabiać dzięki inwestycji w myjnię bezdotykową.

SZYBKI ZWROT KOSZTÓW

Na pewno będziesz zaskoczony, gdy dowiesz się, jak szybki zwrot kosztów inwestycji mogą przynieść myjnie bezdotykowe. Ten typ inwestycji chararkteryzuje się również wysoką marżą brutto.
Bez względu na czynniki losowe, np. pandemię, myjnia będzie działać 365 dni w roku. Klienci będą korzystać z twojej myjni o każdej porze roku, także zimą.

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.

Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!

Kompleksowo

  • Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz kadrę specjalistów z zakresu wykonywania projektów myjni bezdotykowych czy przeprowadzania prac budowlanych.
  • Prowadzimy także nadzór nad procesem budowlano-inwestycyjnym. Troszczymy się o to, aby wszystkie formalności zostały wykonane w odpowiednim czasie.
  • Chcemy, żeby myjnia była wykonana w jak najlepszej jakości i posiadała różnego rodzaju detale, które są ważne przy tego typu inwestycji.
  • Zadbamy również o to, aby koszty budowy myjni były jak najniższe. W koszty budowy wlicza się przede wszystkim wielkość posiadanej działki, koszt wykonania prac budowlanych, a także lokalizacja działki. Czasami położenie wpływa na dodatkowe koszty zwiazane z koniecznością rozbudowania infrastruktury wodno – ściekowej. Po za tym, warto wziąć pod uwagę: koszt odprowadzania mediów, koszt przygotowania fundamentów pod urządzenia, cenę wiaty czy system dróg dojazdowych.

Myślisz nad otwarciem swojego biznesu?

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.
Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!