AKTUALNOŚCI

Dofinansowania do myjni samochodowej

Dla wielu osób myjnie samochodowe to bardzo ciekawy pomysł na biznes. Dlaczego warto zastanowić się nad takim zagadnieniem? Co sprawia, że powstaje tak dużo tego typu punktów usługowych? Niektórzy obawiają się o spore koszty inwestycyjne. Okazuje się, że dużą część środków można pozyskać. Kto może konkretnie pomóc na tej płaszczyźnie?

Myjnia samochodowa – dlaczego warto się zdecydować?

Trzeba zauważyć, że obecnie powstaje coraz więcej myjni samochodowych. To pomysł na biznes pozwalający na zarabianie naprawdę dużych pieniędzy – miesiąc po miesiącu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że myjnie samochodowe sprawdzają się tak naprawdę nie tylko w dużych polskich miastach. Tego typu punkty usługowe znakomicie prosperują również w mniejszych miejscowościach. Klienci doceniają rozmaite zalety. Porządne myjnie samochodowe są nie tylko tanie. W takich miejscach szybko można doprowadzić swój samochód do ładu. Poza tym tego typu usługi są bardzo zróżnicowane. Jakie funkcje posiadają zaś rzeczywiście dobrej jakości myjnie samochodowe? To nie tylko mycie i spłukiwanie. Wbrew temu, co myślą niektórzy (nie do końca zaznajomieni z tym tematem) tych opcji jest o wiele więcej. Profesjonalny producent (warto współpracować z firmą SG7) dba o szereg rozmaitych programów do wyboru. Są to takie warianty, jak woskowanie, nabłyszczanie, szczotkowanie itp. Można także swobodnie zdecydować się na skorzystanie z funkcji „pianuj”. Dzięki temu możesz np. usnąć bardzo silne zabrudzenia z pojazdów. Statystyki pokazują zaś, że liczba samochodów w naszym kraju – z roku na rok kalendarzowy – wzrasta. Nie da się ukryć, że Polacy doceniają, iż mogą szybko, bezpiecznie i w komfortowych warunkach dojechać do konkretnej lokalizacji. Z racji na pandemię, coraz więcej osób podróżuje własnymi pojazdami. W ten sposób można bowiem ograniczyć kontakt z innymi ludźmi do minimum. Wydaje się zatem, że myjnie samochodowe to naprawdę bardzo dobry pomysł na biznes.

Inwestycja może być w dużej mierze sfinansowana przez podmioty zewnętrzne

Uważasz, że myjnie samochodowe to naprawdę dobra idea? Masz już na oku lokalizację? Wiesz, że poradziłbyś sobie w tym biznesie? Kłopot polega jednak na tym, że nie masz wystarczająco dużo środków na otwarcie takiej firmy? Na szczęście są skuteczne wyjścia z tej sytuacji. Można bowiem skorzystać z oferty różnych podmiotów zapewniających wsparcie. Dzięki temu wkład własny nie musi być aż tak duży, jak pewnie wiele osób myślało o tym na samym początku.

Gdzie się udać? Jednym z takich miejsc jest Urząd Pracy. Tego typu podmioty oferują około 20 000 PLN. Oczywiście, są pewne warunki. Warto się z nimi dokładnie zapoznać. Osoba, która chce pozyskać pieniądze z Urzędów Pracy musi być m.in. w tym momencie bezrobotna. Nie może obecnie prowadzić żadnej firmy. Nie powinna mieć też zawieszonej działalności gospodarczej. O czym jeszcze warto wspomnieć? Jeśli interesuje Cię gotówka z Urzędu Pracy, to będziesz musiał założyć jednoosobową działalność gospodarczą. Tych warunków jest (trzeba to przyznać) dość sporo. Niemniej jednak naprawdę sporo osób kwalifikuje się do otrzymania gotówki. Trzeba zauważyć, że wsparcie jest natomiast bezzwrotne. Jeśli zatem Twoje myjnie samochodowe będą funkcjonowały minimum przez jeden rok, to nie będziesz musiał oddawać pieniędzy.

W jaki jeszcze sposób można uzyskać gotówkę na własne myjnie samochodowe? Tych opcji jest naprawdę sporo. Nie ma przeszkód, by starać się o wsparcie z Unii Europejskiej. Oczywiście, w tym przypadku także trzeba spełnić określone warunki, by na konto bankowe wpłynęła pokaźna suma (jest to zaś nawet około 40 000 PLN). Osoba starająca się o dofinansowanie powinna być w tym momencie m.in. bezrobotna. Dodatkowo nie mogła prowadzić w ciągu poprzednich 12 miesięcy żadnej działalności gospodarczej. Zainteresowała Cię taka właśnie opcja? W takiej sytuacji warto udać się do odpowiednich urzędów, by uzyskać jeszcze więcej informacji na ten konkretny temat.

Z jaką firmą warto współpracować?

Chcesz otworzyć taki biznes? Widzisz duże szanse na powodzenie? Uważasz, że będziesz zarabiał stosunkowo sporo gotówki? Jak najbardziej jest to możliwe. Dodatkowo możesz uzyskać rozmaite dofinansowania. Pomocną dłoń (w ramach tego zagadnienia) wyciągają do Klientów eksperci z SG7. Jest to doświadczony i polecany podmiot. Firma SG7 nie tylko produkuje dobrej jakości myjnie samochodowe. Okazuje się, że fachowcy pomagają uzyskiwać dofinansowania. Warto zauważyć, że SG7 kooperuje np. z rozmaitymi firmami leasingowymi oraz Agencjami Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Nie da się ukryć, że dzięki tym podmiotom można uzyskać środki na otwarcie własnego biznesu. Co więcej, SG7 kooperuje na co dzień także z jednostkami, które pomagają zdobyć pieniądze z Unii Europejskiej. Wsparcie ekspertów jest zaś bardzo istotne. Dzięki temu można nie tylko otrzymać bardzo dużo gotówki na otwarcie biznesu. Poza tym będziesz mieć pewność, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem.