AKTUALNOŚCI

DOFINANSOWANIA DO MYJNI SAMOOBSŁUGOWEJ

 Jeżeli masz pomysł na biznes, który polega na powstaniu własnej myjni samoobsługowej, możesz sfinansować go na cztery podstawowe sposoby:

  1. Inwestując wkład własny.
  2. Biorąc kredyt.
  3. Korzystając z leasingu.
  4. Starając się o dofinansowanie z funduszy unijnych.

Najbardziej atrakcyjny sposób finansowania dla potencjalnego inwestora to dofinansowania z funduszy unijnych. Nasza firma współpracuje z jednostkami specjalizującymi się w ich pozyskaniu. Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją w myjnię bezdotykową, pomożemy ci w uzyskaniu części środków na jej budowę. Dzięki właściwemu wsparciu z różnych stron koszt początkowy może znacząco się obniżyć, gdyż koszty otwarcia myjni w dużej mierze pokryją zewnętrzne źródła finansowania. Zdecydowanie ułatwia to rozpoczęcie biznesu, a także wpływa na jego opłacalność i rentowność. Pomożemy w uzyskaniu funduszy na całość procesu inwestycyjnego lub, w zależności od preferencji inwestora, poszczególnych jego etapów.

Uzyskanie dofinansowania z funduszy unijnych ułatwiają wykorzystywane przez nasz rozwiązania ekologiczne. W tym zakresie możemy pochwalić się Opinią o Innowacyjności wystawioną przez instytucję ARH+ sp. z o.o. Za innowacyjną uznana została technologia odzysku wody z osmozy. Opracowaliśmy własne oprogramowanie i system sterowania automatyki całej technologii myjni. Polega on na tym, iż całą wodę na wejściu z wodomierza zmiękcza się i kieruje do zbiornika buforowego, z którego dalej kieruje się wodę do procesu mycia wysokociśnieniowego. Do drugiego zbiornika buforowego kieruje się wodę uzdatnioną, tzw. produkt z procesu odwróconej osmozy, która wykorzystywana jest do nabłyszczania samochodów. W procesie odwróconej osmozy 50% wody jest produktem, a drugie 50% jest tzw. odrzutem. Większość producentów myjni kieruje odrzut do kanalizacji, podczas gdy my dostarczamy go do drugiego zbiornika buforowego z wodą zmiękczoną i wykorzystujemy ponownie w procesie mycia z chemią. W ten sposób można zaoszczędzić nawet 30% wody z całego procesu mycia pojazdów.

Pamiętaj aby sprawdzić, czy programy unijne obejmują twój obszar inwestycji. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś.