OFERTA

DZIAŁKI

Wybór działki

Wybór miejsca na budowę myjni odgrywa znaczącą rolę. Chodzi nie tylko o lokalizację, która przyciągnie jak największą liczbę kilentów, lecz także ograniczy koszty budowy. W związku z tym warto sprawdzić m.in. czy konieczne jest rozbudowanie infrastrukruty wodno-ściekowej. Ważne też, aby działka zarejestrowana była jako usługowa lub budowlano-usługowa.

Pomoc z znalezieniu działki

Potrzebujesz znależć działkę w konkretnej lokalizacji? Napisz do nas, a znajdziemy najlepsze miejsce na myjnię bezdotykową w twojej okolicy.

DLA ZDECYDOWANYCH INWESTORÓW POSIADAMY ZWERYFIKOWANE DZIAŁKI PRZY PARKACH HANDLOWYCH BIEDRONKA, PEPCO, ROSSMANN W CAŁEJ POLSCE – TYLKO DZIERŻAWA GRUNTU/PARKINGU.

KUPUJEMY STARE MYJNIE W CIEKAWYCH LOKALIZACJACH Z INFRASTRUKTURĄ I UMOWĄ DZIERŻAWY LUB Z GRUNTEM – ADAPTUJEMY NOWĄ TECHNOLOGIĘ.

Jeżeli posiadasz działkę lub planujesz zakupić grunt pod inwestycję, możemy specjalnie na twoje życzenie zweryfikować lokalizację pod kątem inwestycji w myjnię bezdotykową.

Kompleksowo

  • Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz kadrę specjalistów z zakresu wykonywania projektów myjni bezdotykowych czy przeprowadzania prac budowlanych.
  • Prowadzimy także nadzór nad procesem budowlano-inwestycyjnym. Troszczymy się o to, aby wszystkie formalności zostały wykonane w odpowiednim czasie.
  • Chcemy, żeby myjnia była wykonana w jak najlepszej jakości i posiadała różnego rodzaju detale, które są ważne przy tego typu inwestycji.
  • Zadbamy również o to, aby koszty budowy myjni były jak najniższe. W koszty budowy wlicza się przede wszystkim wielkość posiadanej działki, koszt wykonania prac budowlanych, a także lokalizacja działki. Czasami położenie wpływa na dodatkowe koszty zwiazane z koniecznością rozbudowania infrastruktury wodno – ściekowej. Po za tym, warto wziąć pod uwagę: koszt odprowadzania mediów, koszt przygotowania fundamentów pod urządzenia, cenę wiaty czy system dróg dojazdowych.

Myślisz nad otwarciem swojego biznesu?

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.
Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!