OFERTA

FINansowanie

Budowę myjni bezdotykowej można sfinansować na cztery sposoby:
poprzez wkład własny, biorąc kredyt, korzystając z leasingu lub starając się o dofinansowanie z funduszy unijnych.

Pomoc w finansowaniu

Oferujemy bardzo korzystne możliwości finansowania myjni bezdotykowych. W tym zakresie współpracujemy z wieloma firmami leasingowymi, bankami, Agencjami Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa oraz jednostkami specjalizującymi się w pozyskaniu funduszy unijnych.

Jeżeli jesteś zainteresowany inwestycją w myjnię bezdotykową, pomożemy ci w uzyskaniu części środków na jej budowę. Dzięki właściwemu wsparciu z różnych stron koszt początkowy może znacząco się obniżyć, gdyż koszty otwarcia myjni w dużej mierze pokryją zewnętrzne źródła finansowania np. raty leasingowe. Zdecydowanie ułatwia to rozpoczęcie biznesu, a także wpływa na jego opłacalność i rentowność.

Pamiętaj aby sprawdzić, czy programy unijne obejmują twój obszar inwestycji. Jeżeli nie wiesz jak to zrobić, skontaktuj się z nami już dziś.

Pomożemy w uzyskaniu funduszy na całość procesu inwestycyjnego lub w zależności od preferencji inwestora, poszczególnych jego etapów.

Kompleksowo

  • Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz kadrę specjalistów z zakresu wykonywania projektów myjni bezdotykowych czy przeprowadzania prac budowlanych.
  • Prowadzimy także nadzór nad procesem budowlano-inwestycyjnym. Troszczymy się o to, aby wszystkie formalności zostały wykonane w odpowiednim czasie.
  • Chcemy, żeby myjnia była wykonana w jak najlepszej jakości i posiadała różnego rodzaju detale, które są ważne przy tego typu inwestycji.
  • Zadbamy również o to, aby koszty budowy myjni były jak najniższe. W koszty budowy wlicza się przede wszystkim wielkość posiadanej działki, koszt wykonania prac budowlanych, a także lokalizacja działki. Czasami położenie wpływa na dodatkowe koszty zwiazane z koniecznością rozbudowania infrastruktury wodno – ściekowej. Po za tym, warto wziąć pod uwagę: koszt odprowadzania mediów, koszt przygotowania fundamentów pod urządzenia, cenę wiaty czy system dróg dojazdowych.

Myślisz nad otwarciem swojego biznesu?

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.
Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!

Myjnia bezdotykowa to bardzo dobry pomysł na biznes. Decydując się na budowę myjni samochodowej, można mieć w głowie wiele wątpliwości i pytań: ile kosztuje myjnia bezdotykowa, jaki jest koszt budowy myjni, z jakim producentem myjni nawiązać współpracę. Przeszliśmy przez tę drogę i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Budowa myjni samoobsługowej – plan i koszty

W SG7 możemy pochwalić się dużym doświadczeniem zarówno w prowadzeniu myjni, jak i w pomaganiu zakładania działalności w formie myjni samoobsługowych. Swoją ofertę dopasowujemy indywidualnie do każdego inwestora, do posiadanego przez niego kapitału i pozostałych zasobów. Zależy nam, na tym, aby początkowe koszty budowy myjni bezdotykowej były jak najmniej obciążające dla osoby wchodzącej w tę branżę. Nasza oferta obejmuje nadzór nad całym procesem budowlano – inwestycyjnym. Pomagamy zaczynając od oceny miejsca inwestycji, uzyskanie pozwolenia na budowę, aż po zakończenie inwestycji. Dokładamy wszelkich starań, aby realizacja projektu przebiegała terminowa, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości. Oferujemy także ciekawe i bardzo korzystne oferty finansowania na myjnię bezdotykową. 

Finansowanie budowy myjni samochodowej

Budowa myjni, wszelkie prace budowlane i formalności mogą być stresujące dla młodego inwestora. Dlatego też dbamy o to, by cały proces przebiegał jak najspokojniej, oferując swoją fachową opiekę. W procesie inwestycyjnym kluczowa jest stabilizacja finansowa. Pomagamy również na tej płaszczyźnie, oferując korzystne finansowanie. Wiele osób szuka w internecie, jaki jest koszt budowy, wpisując w wyszukiwarkę na przykład “myjnia bezdotykowa cena”. Jest to jednak kwestia bardzo indywidualna, zależna od wielu czynników. Należy do nich między innymi liczba stanowisk mycia, ilość programów mycia, jak wyposażone jest każde stanowisko myjące i wiele innych.

Współpracujemy z wieloma podmiotami zewnętrznymi, jeśli chodzi o finansowanie myjni ręcznej. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc w pozyskiwaniu pieniędzy, również z funduszy unijnych. Między innymi są to firmy leasingowe, banki czy agencje ARiMR. W ten sposób myjnia samochodowa może być otwarta w dużej mierze w oparciu o zewnętrzne źródła finansowania, na przykład przy pomocy rat leasingowych. Myjnie bezdotykowe mogą wydawać się bardzo droga inwestycją, jednak dzięki odpowiedniemu wsparciu i szybkim zyskom wcale nie musi tak być. Na każdej płaszczyźnie staramy się wspierać i pomagać naszym klientom, również w  staraniach o pieniądze na inwestycję. Pomagamy w uzyskiwaniu funduszy na całość procesu inwestycyjnego lub, w zależności od preferencji inwestora, poszczególnych jego etapów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu, podczas którego będziemy mogli przedstawić szczegóły naszej oferty. Znając również Państwa konkretne plany i posiadane zasoby będziemy w stanie przygotować najatrakcyjniejszą ofertę, wraz z propozycją pozyskania środków zewnętrznych. Wspieramy klientów podczas całego procesu, w związku z czym chętnie odpowiadamy na wszelkie pytania i rozwiewamy wszelkie wątpliwości przez cały czas.

Tagi : koszt myjni bezdotykowejmyjnia bezdotykowa kosztbudowa myjni bezdotykowej kosztcena myjni bezdotykowejkoszt budowy myjni bezdotykowejkoszt budowy myjni bezdotykowejkoszt myjni bezdotykowej forumkoszt otwarcia myjni bezdotykowejkoszt otworzenia myjni bezdotykowejkoszt postawienia myjni bezdotykowejkoszt wybudowania myjni bezdotykowejkoszt założenia myjni bezdotykowejkoszty budowy myjni bezdotykowejkoszty myjni bezdotykowejmyjnia bezdotykowa cena zakupumyjnia bezdotykowa koszt budowymyjnia bezdotykowa kosztymyjnia samochodowa ile kosztuje