OFERTA

FISKALIZACJA MYJNI SAMOCHODOWYCH

Z dniem 1 października 2022 wchodzi w życie Rozporządzenie Ministra Finansów (Dz.U. 2021 poz. 2442)
nakazujące wyposażenie każdego stanowiska na myjni w kasę fiskalną.

Obowiązek posiadania kasy fiskalnej na myjni

Brak dostosowania się do nowych wytycznych grozi mandatem lub kontrolą skarbową, a nawet tymczasowym zamknięciem obiektu do czasu obligatoryjnej instalacji kas fiskalnych.

kompleksowa usługa montaż kasy fiskalnej

Firma SG7 wychodzi naprzeciw właścicielom myjni samochodowych. Oferujemy kompleksowy montaż i uruchomienie kas fiskalnych wraz z włączeniem trybu fiskalnego klienta niezależnie od specyfiki technicznej myjni.

ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy elastyczni – naszą ofertę kierujemy zarówno do naszych obecnych klientów, jak i do właścicieli myjni innych producentów, m.in. Ehrle, Bkf czy Euro-Ekol.

instalacja kasy fiskalnej na myjni

Proces instalacji kasy fiskalnej, oprócz montażu samej kasy, obejmuje także instalację dodatkowych komponentów, a poszczególne kasy różnią się od siebie działaniem czy sposobem montażu. Dlatego wszelkie czynności związane z fiskalizacją myjni warto zlecić doświadczonym specjalistom.

NASZE DOŚWIADCZENIE

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji myjni samoobsługowych posiadamy rozwiązanie, umożliwiające integrację kas fiskalnych z każdym wrzutnikiem monet oraz z każdym terminalem kart płatniczych w Polsce.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji myjni samoobsługowych posiadamy rozwiązanie, umożliwiające konfigurację kas fiskalnych do myjni SDF-3 z każdym wrzutnikiem monet oraz z każdym terminalem kart płatniczych z popularnymi terminalami Nayax włącznie.

Nie prowadzimy jedynie sprzedaży kas fiskalnych jak większość tzw. dystrybutorów – montujemy i uruchamiamy kasy fiskalne SDF-3 do pracy w trybie fiskalnym oraz instruujemy klientów z zasad obsługi i korzystania
z zainstalowanej kasy.

Po zainstalowaniu urządzeń prowadzimy naprawy serwisowe
i gwarancyjne jako autoryzowany dystrybutor kas SDF.

 Kontakt w sprawie fiskalizacji myjni

W związku z dużym zainteresowaniem, wszelkie pytania związane z fiskalizacją myjni samochodowych prosimy kierować na dedykowany adres: