AKTUALNOŚCI

JAKIE SĄ WYMOGI DOTYCZĄCE DZIAŁKI POD MYJNIĘ BEZDOTYKOWĄ?

Wybór miejsca na budowę myjni odgrywa znaczącą rolę. Chodzi nie tylko o lokalizację, która przyciągnie jak największą liczbę klientów, lecz także ograniczy koszty budowy. W związku z tym warto sprawdzić m.in. czy konieczne jest rozbudowanie infrastruktury wodno-ściekowej. Jednocześnie brak dostępu do takiej infrastruktury nie jest barierą nie do przejścia. Oferujemy rozwiązania przygotowane specjalnie na takie przypadki. Na naszych myjniach wykorzystuje się system odstojników betonowych wraz z odzyskiem wody. Stosujemy wtedy tzw. obieg zamknięty – zużyta woda podlega filtracji, aby następnie została ponownie wykorzystana do mycia pojazdów. W ten sposób oszczędzamy nie tylko wodę, lecz także czas. Ograniczamy również koszty.

Jeżeli posiadasz/znalazłeś działkę, na której chcesz postawić własną myjnię bezdotykową, musisz najpierw sprawdzić, czy ma ona miejscowy plan zagospodarowania. Działka musi być działką usługową lub przemysłową. Aby to zweryfikować, należy udać się bo najbliższego wydziału geodezji lub urbanistyki. W przeciwnym razie konieczne będzie wystąpienie o warunki zabudowy na myjnię.

Potrzebujesz znaleźć działkę w konkretnej lokalizacji? Napisz do nas, a znajdziemy najlepsze miejsce na myjnię bezdotykową w twojej okolicy.

Jeżeli posiadasz działkę lub planujesz zakupić grunt pod inwestycję, możemy specjalnie na twoje życzenie zweryfikować lokalizację pod kontem inwestycji w myjnię bezdotykową.