OFERTA

pneumatyka

W naszych urządzeniach wykorzystujemy najbardziej zaawansowane technologie. Agregat ciśnieniowy pomp czy armatura wykorzystują sprężone powietrze jako czynnik roboczy. W ten sposób przekazywanie energii i sterowanie myjnią dokonywane są w sposób najbardziej efektywny.

pompy i agregaty

Agregat ciśnieniowy pomp CAT 350 zamontowany jest na ramie ze stali nierdzewnej Thyssen Krupp. Nogi ramy są amortyzowane i zabezpieczone przed drganiami, a środek ciężkości zestawu jest precyzyjnie wyliczony i rozłożony, co przekłada sią na większą żywotność zestawu oraz na bezpieczeństwo użytkowników.

Pompy połączone są elastycznymi sprzęgłami z napędzającymi je niskoobrotowymi energooszczędnymi silnikami. CAT 350 to pompa amerykańskiej firmy CAT Pumps, lidera w dziedzinie układów wysokiego ciśnienia.

W naszej technologii napędza się ją silnikiem elektrycznym 2,2 kW przy 1000 obr./min i uzyskuje ciśnienie maksymalne 150 bar przy wydatku wody 10 litrów na minutę.

Dodatkowo w naszym agregacie stosujemy kompensatory drgań powodujące łagodny start i stop, zwiększając przy tym żywotność głowicy pompy oraz elementów uszczelniających, co w efekcie zapewnia klientowi komfort mycia samochodu. Całość agregatu wyposażona jest w osprzęt towarzyszący, taki jak zawory regulacji ciśnienia, manometry i by-passy.

wysokiej jakości armatura

Dla zagwarantowania najwyższego standardu trwałości i niezawodności naszej technologii stosujemy armaturę wodną myjni wyłącznie ze stali nierdzewnej w systemie zaprasowywanym Kan-Therm Inox, która wraz z zestawem elektrozaworów pneumatycznych GSR gwarantuje wieloletnią trwałość, stabilność i komfort użytkowania hydrostatyki wodnej w warunkach ciągłej pracy układu wysokiego ciśnienia myjni.

Powyższe rozwiązanie pozwoliło znacząco podwyższyć trwałość elementów na tyle, aby naszym inwestorom zaproponować w standardzie gwarancję urządzenia na 3 lata oraz możliwość opcjonalnego powiększenia pakietu gwarancyjnego do 5 lat.

Myślisz nad otwarciem swojego biznesu?

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.
Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!