OFERTA

POLSKI ŁAD

Zmniejszenie wprowadzonych zobowiązań podatkowych – doradzamy w kwestii optymalizacji, przy naszej realizacji w wersji „pod klucz” .

WIĘKSZE ZYSKI

Inwestycja kapitału przynosząca dużo większe zyski niż lokaty bankowe – biorąc pod uwagę aktualnie rosnące koszty opłat za gaz ziemny, energię i wodę dostosowaliśmy technologię myjni do uwarunkowań rynku.

Stosujemy piece kondensacyjne ze zdalnym dostępem i kontrolą podgrzewania wody oraz grzania posadzki, zbiorniki buforowe wody i odzysk wody w standardzie, a także energooszczędne silniki z panelami fotowoltaicznymi na dachu myjni.

Pomożemy w uzyskaniu funduszy na całość procesu inwestycyjnego lub w zależności od preferencji inwestora, poszczególnych jego etapów.

Kompleksowo

  • Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz kadrę specjalistów z zakresu wykonywania projektów myjni bezdotykowych czy przeprowadzania prac budowlanych.
  • Prowadzimy także nadzór nad procesem budowlano-inwestycyjnym. Troszczymy się o to, aby wszystkie formalności zostały wykonane w odpowiednim czasie.
  • Chcemy, żeby myjnia była wykonana w jak najlepszej jakości i posiadała różnego rodzaju detale, które są ważne przy tego typu inwestycji.
  • Zadbamy również o to, aby koszty budowy myjni były jak najniższe. W koszty budowy wlicza się przede wszystkim wielkość posiadanej działki, koszt wykonania prac budowlanych, a także lokalizacja działki. Czasami położenie wpływa na dodatkowe koszty zwiazane z koniecznością rozbudowania infrastruktury wodno – ściekowej. Po za tym, warto wziąć pod uwagę: koszt odprowadzania mediów, koszt przygotowania fundamentów pod urządzenia, cenę wiaty czy system dróg dojazdowych.

Myślisz nad otwarciem swojego biznesu?

Myjnie bezdotykowe cieszą się w Polsce dużą popularnością.
Zostań właścicielem jednej z nich! Zainwestuj i zarabiaj!